-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Ми погано боролися за свої права, і у нас їх забрали!        Кто не помнит прошлого, у того не будет будущего!    ☢ ☢

Діти-чорнобильці під особливою увагою медиків

Відділом охорони здоров'я райдержадміністрації спільно з центральною районною лікарнею організовано виїзд дітей, народжених від ліквідаторів аварії на Чорнобильський АЕС, до Центру реабілітації дітей та підлітків при науково-дослідницькому інституті охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України в Харкові.

Профілактичні заходи були направлені на профілактику та боротьбу з найбільш розповсюдженими та небезпечними захворюваннями серед цієї категорії дітей, насамперед, серцево-судинними, онкологічними, хворобами ендокринної системи, органів дихання та ін.

Фахівці науково-дослідницького інституту оглянули 26 дітей з міста Чугуєва та Чугуївського району та надали всебічну оцінку стану їх здоров'я. Батьки отримали консультативні висновки.

За результатами диспансеризації протягом року буде проводитися активний нагляд за дітьми, хворими на хронічні захворювання, будуть здійснюватися необхідні лікувально-оздоровчі заходи.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free