-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Ми погано боролися за свої права, і у нас їх забрали!        Кто не помнит прошлого, у того не будет будущего!    ☢ ☢

08.01.2017

Завдяки встановленій арці на Чорнобильській АЕС радіаційний фон зменшився вдвічі

Радіаційний фон навколо ЧАЕС впав у два рази завдяки встановленому там у листопаді саркофагу. Про це повідомив заступник технічного директора щодо об'єкту «Укриття» Сергій Кондратенко, передає УНІАН.

За його словами, насування арки нового безпечного конфайменту позитивно вплинуло на безпеку об'єкта «Укриття» ЧАЕС. Це також дозволило попередити попадання атмосферних опадів всередину об'єкта, що раніше сприяло деградації будівельних конструкцій, перенесенню радіоактивних речовин як всередині об'єкта, так і за його межі.

«Хоч до завершення будівництва нового безпечного конфайнмента та введення систем в проектний режим залишається ще рік, насування Арки вже вплинуло на поточну безпеку об'єкта «Укриття». Після установки НБК в проектне положення потужність дози навколо Арки знизилася більш ніж у два рази. Це свідчить про підвищення безпеки на майданчику», ― зазначив Сергій Кондратенко.

Відсутність снігового і вітрового навантаження на конструкції об’єкта «Укриття» є важливим фактором підвищення безпеки.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free