-->

13.09.11

Резолюція всеукраїнського форуму в м. Харків

09 вересня в м. Харьків пройшов черговий Всеукраїнський форум громадських організацій з питань збереження соціальних гарантій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. 
У роботі форуму прийняли участь представники громадських організацій і рухів більшості регіонів України.

Мета проведеного форуму - збереження  конституційного права громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на охорону їх життя і здоров'я, виконання обов'язків держави перед громадянами за шкоду, завдану внаслідок Чорнобильської катастрофи.





























\



Немає коментарів:

Дописати коментар