09 вересня в м. Харьків пройшов черговий Всеукраїнський форум громадських організацій з питань збереження соціальних гарантій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
У роботі форуму прийняли участь представники громадських організацій і рухів більшості регіонів України.
Мета проведеного форуму - збереження конституційного права громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на охорону їх життя і здоров'я, виконання обов'язків держави перед громадянами за шкоду, завдану внаслідок Чорнобильської катастрофи.
\














Немає коментарів:
Дописати коментар