-->

19.09.11

Росія дасть 50 млн євро на Чорнобиль


Росія дасть 50 млн євро на Чорнобиль 

  Чорнобильська АЕС
Росія внесе в 2011-2012 роках 50 млн євро до чорнобильського фонду "Укриття" і Рахунку ядерної безпеки. Про це повідомив глава держкорпорації "Росатом" Сергій Кірієнко на черговій, 55-й сесії Генеральної конференції Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ).
Рішення про здійснення цього внеску, сказав він, ухвалено "з метою сприяння Україні у приведенні майданчика Чорнобильської АЕС в екологічно безпечний і стабільний стан".
"Російська Федерація, - зазначив Сергій Кирієнко, - має намір й надалі робити добровільні внески у Фонд технічної співпраці, а також фінансувати національну Програму науково-технічної підтримки гарантій МАГАТЕ в 2012-2014 роках. Ми продовжимо фінансування проекту ІНПРО до 2015 року. Загалом же сума наших щорічних внесків до цих фондів з наступного року збільшиться".
Також у своєму виступі Кирієнко зазначив, що Росія й надалі розвиватиме атомну енергетику, враховуючи уроки Фукусіми". "Навіть такі важкі аварії не повинні ставити під сумнів подальший розвиток атомної енергетики", - зазначив він. //ІТАР-

ISTV

Немає коментарів:

Дописати коментар