Перес говорив про вічне – але в його словах Янукович мав побачити попередження для себе.
...
- Сьогодні влада боїться керувати. Вона хоче бути постійно популярною. Але люди перестали їй довіряти, бо влада думає тільки про себе, - розмірковував Перес. - Лідер – це не той, хто стоїть зверху, а той, хто йде вперед. Бо якщо ви стоїте на вершині, люди внизу не підтримують вас.
Перес говорив про бідні країни Африки – Єгипет, Ефіопію та Судан – але приклад можна було застосовувати до України, яка так само сидить на ін’єкціях МВФ.
- Це ілюзія, що якщо накачати країну грошима міжнародних організацій, то ситуація покращиться. Міжнародна допомога не рятує країни. Вони беруть гроші в найбідніших людей багатих країн і передають багатим людям в найбідніших країнах.
Перес попередив, що авторитаризм, навіть підкріплений грошима, приречений.
- Фінансові вливання – це не вихід, бо вони мають звичку закінчуватися. Потрібні соціальні зміни – як, наприклад, надання рівних прав жінкам. Або як припинення брехні. Диктатор не може існувати, якщо він не бреше. Кінець наступає будь-якій диктатурі...
"Правда України" з матеріалів щорічної конференції "Ялтинська Європейська Стратегія"


Немає коментарів:
Дописати коментар