-->

23.09.11

Пенсії чорнобильцям Вінниці уже не доплачують


На мітинг-протест проти обмеження пільг вийшли чорнобильці, афганці та діти війни. Вони вимагали перевірки діяльності Вінницького обласного пенсійного фонду, повернення їм соціальних пільг та висловлювали невдоволення нинішньою владою
 

 Протест проти обмеження соціальних пільг сьогодні вранці, 23 вересня, відбувався під стінами Вінницької обласної ради, під червоними прапорами. Місцеві комуністи зібрали пенсіонерів-чорнобильців, воїнів-афганців та дітей війни з обласного центру та районів області.
- Це дуже добре, що політична сила взялась організувати мітинг, але я не хочу, щоб вони просто займались рекламою своєї партії, як ми можемо це почути з деяких виступів. Ми прийшли сюди, щоб продемонструвати своє невдоволення обмеженням наших прав, - каже вінницький пенсіонер-чорнобилець Андрій Гуменюк. - Пенсійний фонд показує нам незаконні папірці без підписів та інших реквізитів посилаючись на внесення Змін до закону України про бюджет України на 2012 рік і прикривається ними, не сплачуючи усі кошти. З мене особисто у цьому місці зняли 3800 гривень. З багатьма так само вчинили. Сидять юристи, які роблять нас дураками.
Мітингуючі вимагали провести перевірку діяльності Вінницького обласного пенсійного фонду, протестували проти прийняття Закону про обмеження соцгарантій та висловлювали невдоволення нинішньою владою, соціальною політикою та рівнем життя.
- Ми сьогодні з вами зібралися, щоб показати, що народ – це сила. Я свідок того, що сталося у вівторок біля стін Верховної Ради – це не політика, це соціальний вибух. Там не було прапорів партій, там були чорнобильці, афнагнці, діти-війни. Ми в той день стерли грань між сходом і заходом, ми поєдналися. До нас підійшли Донеччани, Харківчани, Волиняни. Вони сказали : «Ребята простите мы не угадали с вибором». Сьогодні немає сходу і заходу, є Україна, є народ і влада. Ми маємо бути разом і ставити її на місце, але не силою, а на підставі конституції та Законів. Ось наша зброя, з якою ми маємо йти до влади, а усі викрики з боку нічого не дадуть. Ми на місцях маємо не йти на провокації, і не створювати їх, а йти до влади, в прокуратуру та суди, ми народ і маємо захистити себе, - каже керівник Калинівської спілки чорнобильців Василь Палатюк.
Від обласної влади до мітингуючих вийшла заступник губернатора Любов Спірідонова. Вона пообіцяла, що владні структури працюватимуть разом з ініціативною групою над їх пропозиціями, але..
- Ми домовились, що у правовому полі ми повністю перевіримо діяльність нашого пенсійного фонду усе що стосується нашої компетенції. Але, я думаю, що наш пенсійний фонд не може взяти відповідальність та призупинити самостійно ці виплати, - сказала вона.

Немає коментарів:

Дописати коментар