-->

14.09.11

Листівка від Андрєєва


ЧОРНОБИЛЬЦІ !  
20 вересня 2011 року «Союз Чорнобиль України»  проводить Всеукраїнську протестну акцію – пікетування Верховної Ради України. 

Цього дня в другому читанні та в цілому Верховна Рада буде розглядати законопроект № 9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень». Цей законопроект в 10 і більше разів скорочує розміри соціальних виплат і пенсій учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, інвалідам, населенню, яке постраждало, евакуйованим із зони відчуження, навіть дітям, сиротам та вдовам.     
Розміри соціальних виплат і пенсій буде встановлювати Кабінет Міністрів України. Як наслідок студенти-чорнобильці не будуть отримувати підвищеної стипендії, розміри компенсацій за втрату здоров’я, оздоровлення та інші стануть мізерними і втратять соціальну значимість, раніше передбачені розміри мінімальної пенсії по інвалідності в 10, 8 і 6 мінімальних пенсій за віком відміняються. 
2011 року –в 25-і роковини Чорнобильської катастрофи – взагалі не передбачається підвищення пенсій, відсутня безкоштовна медична допомога, не будується житло для сімей інвалідів та переселенців.
Всі ці скорочення - це «авторський витвір» Тігіпка С.Л.  
Подібні дії влади цинічно і підступно нищать захисників Вітчизни. 
Лише активними спільними діями ми захистимо свої права і майбутнє наших дітей.
МИ ВИМАГАЄМО:

1. відкликати антиконституційний законопроект №9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень»;
2. негайно поліпшити медичне, житлове, пенсійне забезпечення чорнобильців.
 
Пікетування розпочнеться о 10.00 20 вересня 2011 року (вівторок) біля Верховної Ради України.

Президент «Союзу Чорнобиль України»                                                                         Юрій Андреєв

Немає коментарів:

Дописати коментар