-->

11.09.11

Всем Чернобыльцам! ТРЕВОГА!!!

(Автор: ~Jhellico) Отпишу, наверно, в этой теме, поскольку чернобыльцев касается больше всего. Появился на свет следующий документ:
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ № 63
засідання Кабінету Міністрів України
від 5 вересня 2011 року

3. Рішення з окремих питань
7. Пенсійному фонду України на виконання пункту 7 Закону України віл 14 червня 2011 р. № 3491-VI «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2011 рік» забезпечити належне здійснення виплат, передбачених статтями 39, 50-52, 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», статтею 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», статтями 14, 22, 37 і частиною третьою статті 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», у тому числі відповідно до судових рішень, ухвалених на виконання зазначених статей Законів України, у розмірах, передбачених постановою Кабінету Міністрів України під 6 липня 2011 р. № 745 «Про встановлення деяких розмірів виплат, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету».

Мінсоцполітики разом з Мін’юстом та Пенсійним фондом України у тижневий строк організувати та провести конференцію з питань забезпечення виконання пункту 7 Закону України від 14 червня 2011 р. № 3491-VІ «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік».

Прем’єр-міністр М. Азаров
Перший заступник Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України Ю. Аністратенко

Во исполнение этого с октября 2011 года все размеры пенсий будут приведены в соответствие с Пост. 745.

Источник

Немає коментарів:

Дописати коментар