Кожен з вас повинен знайти контакт з громадянами. Можливо це будуть особисті зустрічі, можливо, прес-клуби, можливо, сторінки у соціальних мережах. Але повторюю ще раз – відсутність чітко роз’ясненої позиції міністра, високопосадовця чи певної державної установи розглядатиметься як серйозний службовий недолік.
Особливо обурює, коли члени Уряду вчасно не реагують на видумки або відверту брехню. (??? виділено редактором)
Всі свідки, як була запущена свідома провокація: мовляв, закон про державні гарантії виконання рішень судів скасовує пільги чорнобильцям, афганцям та іншим. І всім відомо, на який протест це підбурило людей. Парканом від цієї проблеми не відгородишся.
Лише після цього ті, хто відповідає за соціальну політику, провели переговори з організаціями чорнобильців та афганців. Я підписав меморандум про спільну роботу з вдосконалення соціального захисту вразливих верств населення. Люди почули, переконалися, що жоден пункт соціального захисту не буде зменшений порівняно з минулими роками. Навпаки, в 2012 році буде і далі збільшуватись прожитковий мінімум для осіб, що належать до основних соціальних і демографічних груп населення, мінімальна заробітна плата, мінімальна пенсія за віком. Те ж стосується збільшення чорнобильських пенсій, медичного обслуговування і лікування, забезпечення інвалідів протезами тощо. Всі проблемні питання надалі ми домовились вирішувати в рамках Консультаційної ради з представниками громадських організацій.
Тобто, у найскладніших ситуаціях завдяки відвертому діалогу Уряд знаходить компроміси. Чому ж треба це доводити до протестів?
Уряд має бути єдиною командою, солідарною командою. Ніяк інакше, але в команді є персональна відповідальність. І той, хто це не розуміє, може скласти повноваження – це буде чесно.
А ще хочу наголосити, що діалог повинен бути чесним з обох боків.
КМУ


Немає коментарів:
Дописати коментар