5 жовтня о 14:00 у Чорнобильській зоні відчуження на майданчику комплексу «Вектор» відбудеться церемонія відкриття початку будівництва Централізованого сховища відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання.
У заході візьмуть участь Міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога, Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Лі Тернер та Голова представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра.
Будівництво сховища фінансується за рахунок допомоги Уряду Великої Британії в рамках ініціативи країн Великої Вісімки «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення» з наданням додаткового фінансування з боку Європейського Союзу. Будівництво сховища дозволить забезпечити безпечне поводження з відпрацьованими джерелами іонізуючого
випромінювання з метою проведення їхньої характеризації та паспортизації з подальшим розміщенням на безпечне зберігання мінімум на 50 років. Очікується, що даний об'єкт буде введений в експлуатацію в кінці 2012 року – на початку 2013.
Акредитація журналістів триває до 16:00 4 жовтня 2011 року.
Для акредитації необхідно відправити акредитаційну форму.
Транспорт для перевезення представників ЗМІ надає МНС України.
Постійна www-адреса статті:
http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=244585172


Немає коментарів:
Дописати коментар