-->

03.10.11

В Житомирі мітінгують

1 листопада близько 40 активістів, пенсіонерів-чорнобильців, які зайшли у привішення Житомирського пенсійного фонду і вимагали зустрічі із Іваном Заінчковським, головою фонду. Пенсіонери вимагають поновити виплати пенсій. Вони заявили,що не підуть з будинку доки не будуть виконані їхні вимоги.

Немає коментарів:

Дописати коментар