-->

20.10.11

Під Радою проходить мітинг чорнобильців

Під будівлею Верховної Ради проходить мітинг чорнобильців. Про це передає кореспондент ForUm'у.

Близько 200 людей (їх кількість збільшується) протестують проти ухвалення законопроекту № 9127 про гарантії держави щодо виконання рішень судів.

Учасники мітингу розвісили на паркані парламенту плакати «Реформи Тігіпка - сила є, розуму не треба», «В Україні ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС залишилося вже 42 тисячі осіб...», «Не чіпайте пенсію учасникам Л.Н.А. на ЧАЕС»,« Ні - геноциду чорнобльців!» та ін. Чорнобильці скандують і просять вийти до них народних депутатів.

Зараз акція протесту профспілок згорнулася: пікетники розійшлися.

Як повідомляв ForUm, сьогодні з ранку біля будівлі ВР протестували близько двох сотень представників профспілок.

Присутні вимагали визначити гідний рівень мінімальної зарплати і пенсії, побороти таке явище як зарплата в конвертах.

Юлія Артамощенко, «ForUm»

Немає коментарів:

Дописати коментар