Сьогодні рада голів Луганської обласної організації «Союз Чорнобиль» прийняла рішення демонтувати наметове містечко в сквері біля будівлі облдержадміністрації, яке було встановлене у вересні на знак протесту проти скасування пільг.
Про це кореспонденту УНІАН повідомив голова організації Іван ВОЛЧАНСЬКИЙ.
Він зазначив, що чорнобильці акцію не припиняють, а призупиняють.
За словами І.ВОЛЧАНСЬКОГО, рішення про демонтаж наметів було прийняте не тільки у зв`язку з різким похолоданням, а й тому, що «немає сенсу сидіти в наметах, коли на тебе ніхто не реагує».
Він також повідомив, що 20 жовтня в Києві відбудеться засідання центральної ради обласних чорнобильських організацій, на якому вирішуватиметься питання про подальшу тактику відстоювання прав чорнобильців.
На думку І.ВОЛЧАНСЬКОГО, безглуздо проводити акції протесту в областях, необхідно організувати масштабну акцію в Києві.
Як повідомляв УНІАН, акцію протесту чорнобильці розпочали 20 вересня мітингом біля Луганської облдержадміністрації. В акції взяли участь близько тисячі чоловік. Учасники мітингу вимагали від Президента накласти мораторій на внесення будь-яких змін до Закону України №796-ХІІ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
Наступного дня в сквері біля будівлі облдержадміністрації учасники акції розбили наметове містечко.


1 коментар:
Инвалиды чернобыльци Луганщины!Нас снова предали,и этот предатель Вовчанский!Как можнот было хоть и временно приостанавливать нашу акцию когда с дня на день начинается принятие ВР бюджета страны на 2012г,в котором не заложены ни наши пенсии ни социальные льготы.По здравому смыслу мы должны были усилить эту акцию,ведь в подвешенном состоянии остался законопроект 9127,и на расмотрение ВР разигистрирован новое детище регионалов законопроект 9151,по которому можно восстановить любые сроки подачи аппеляций по назначенной пенсии по решению судов.Понятно что пану(И теперь только так)Волчанскому,полностью лежащему под регионами, имеющиму несколько угольных копален,а также состоящему в коммисии по выдаче лецензий для работы маршрутчикам,пенсия не сильно нужна,не так уж он и бедствует,может и от продажного Андреева ему чего перепало.Одно интерестно как этот человек,если его можно назвать после сегоднешнего дня человеком, инвалидам посмотрит в глаза после того как последних лишат пенсий и льгот.Сегодня Волчанским и его лизоблюдами создано постановление в котором ини собрались начать периписку с КМ и ВР,это наверное сильно испугает Азарова с Тигипко и еще 450 людоненавистников,понимающих только силу.Предки не зря давали друг другу прозвища затем становившиесяся фамилиями У вас "хорошая"фамилия по которой Человек человеку ВОЛК......
Дописати коментар