-->

16.10.11

У Вінницькому апеляційному адміністративному суді

1 коментар:

Валентина сказав...

ВОТ ЭТО ХАРЬКОВЧАНЕ!!! ЕСТЬ КЕМ ГОРДИТЬСЯ! Я И МНОГИЕ УЧАСТНИКИ АКЦИЙ ВИДИМ ПРОСКУРИНА-президентом ВГО «Союз Чорнобиль України", а БИЛОЕНКО - вице-президентом ВГО «Союз Чорнобиль України"

Дописати коментар