-->

07.10.11

Володимир Яворівський: Скільки український президент має резиденцій і скільки коштує їх утримання нашій злиденній країні?

Про це з трибуни Верховної Ради запитав народний депутат від фракції "БЮТ-"Батьківщина" Володимир Яворівський у своєму виступі на сьогоднішньому ранковому засіданні парламенту.

«Здається, ніхто вже не сумнівається в тому, що ми живемо у бідній країні. І коли я кажу – «в бідній», я маю на увазі основну масу українців. Навіть Уряд цього не приховує і офіційно заявляє, що в Україні кількість бідних людей буде тільки зростати, і ніхто в цьому вже не сумнівається. Сьогодні в Парламенті виступав Сергій Тігіпко і розповідав що щось там збільшується на 10-15 грн., забувши про те, що інфляція буквально «хрумтить», пожираючи ці жалюгідні надбавки.
Тому в мене виникло запитання: скільки ж український президент має резиденцій і скільки коштує їх утримання? З депутатським запитом я звернувся до керівника Державного управління справами (ДУСя) і отримав відповідь, яка мене не влаштовує.

Назву кілька цифр. Тільки у 2010 році на ремонти президентських резиденцій з Державного бюджету було потрачено 83 мільйони гривень. Наш президент має їх 13. Для порівняння: президент Чехії має одну резиденцію, президент Франції має шість, а Росія - зі своєю нафтою і газом - має 10 резиденцій.

А ТЕПЕР СКАЖІТЬ МЕНІ – НУ В ЯКІЙ МИ КРАЇНІ ЖИВЕМО? Що це за держава...?

Далі ще декілька фактів. Державна резиденція «Синьогора» була збудована 10 років тому. В 2008 році єкс-президент Ющенко її ремонтував, в 2010-му Віктор Янукович знову вклав у її ремонт 33 мільйони гривень, але вже у 2011-му вона знову потребувала грошових вкладень на суму 21 мільйон гривень. Підкреслю – йдеться про державні кошти. Виникає запитання: що ж це за «Синьогора» така, яка «пожирає» гроші раз за разом?

Доречі, цього року на резиденції В.Януковича буде витрачено близько 500 мільонів гривень. Про совість тут говорити просто не доводиться.

Частину даних, про які говорив, я взяв із преси, їх «розкопали» журналісти.

Але я хотів би почути офіційні відповіді на свої питання. Поки що від ДУСі я їх не отримав.

І ще одне. Уряд виділив 180 мільйонів гривень на будівництво ще одного бізнесового терміналу аеропорту «Донецьк» для донецької еліти.

ХЛОПЦІ, ЩО Ж ВИ ТАК ЖИРУЄТЕ на тих злиднях які є в нашій країні?» - закінчив свій виступ Володимир Яворівський.

Немає коментарів:

Дописати коментар