До кінця цього року у Вінницькій області проведуть паспортизацію 89 населених пунктів зі статусом « постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС». З державного бюджету на це виділено 300 тисяч гривень. У ході паспортизації фахівці обласного диспансеру радіаційного захисту населення обстежать жителів цих районів та лабораторно дослідять продукти харчування вирощені у цих місцях. Про це повідомив начальник управління МНС облдержадміністрації Сергій Вовченко.


Немає коментарів:
Дописати коментар