ПАВЛОВСЬКИЙ А.М.
Андрій Павловський, Блок Юлії Тимошенко "Батьківщина".
Шановні співвітчизники! Шановні діти війни! Уряд Азарова змінами до бюджету на цей рік влітку фактично призупинив дію Закону "Про соціальний захист дітей війни". І вони як получали 49 гривень 80 копійок, так і продовжують їх отримувати, хоча повинні в декілька разів більше, згідно діючого закону це отримували. І, до речі, вперше, саме надбавку дітям війни, почала виплачувати Юлія Тимошенко.
Друзі, для уряду це дійсно проблема, він не може виплатити ці пільги. Але разом з тим, автор законопроекту пропонує всього 1 мільярд гривень, в межах держави це не такі великі кошти, бо на утримання Януковича і його обслуги іде півтора мільярда гривень. То може скоротити ці забаганки, скоротити кількість вертолітних майданчиків, резиденцій, золотих унітазів в Межгір'ї? І всього на цей рік теж вносили зміни: дітям війни скорочували фінансування, на Януковича і на його челядь збільшували на 320 мільйонів гривень тільки на цей рік.
І тому, влада іде ще далі, вона рахує, що взагалі ганебним Законом 9127 обмежити суттєво чи взагалі відмінити соціальні виплати і пільги не тільки дітям війни, а й афганцям, чорнобильцям, ще 16 категоріям громадян. І цей закон з розгляду не знятий, як того вимагали чорнобильці і афганці. І, до речі, тільки завдяки штурму чорнобильців і афганців, він відкладений, але грошей на ці пільги, соціальні виплати в бюджеті на 2012 рік нема. І діти війни повинні розуміти, що цей 2011 рік став роком зростання бідності і в той же час рекордом на утримання влади і викинутих грошей. І те ж саме тенденція продовжується на 2012 рік, бо пропонується на оздоровлення вищих представників влади витратити 465 мільйонів, а на утримання всіх інвалідів, ветеранів Великої Вітчизняної війни – трохи більше 100 мільйонів. Порівняйте, на себе любих влада витрачає в 4 рази більше, ніж на самих соціально незахищених верств населення.
І тому рахую, що Закон про дітей війни треба виконувати, є для цього кошти, їх можна знайти, треба тільки мати бажання і волю діючої влади. На жаль, у неї воля тільки себе збагачувати, бо кількість міністрів-мільярдерів за останній рік в уряді Азарова тільки зросла, а кількість бідних людей в нашій країні збільшується. І вони запланували, що кількість бідних …
13:13:51
ЧОРНОВОЛЕНКО О.В.
Шановний пане Ляшко, мені здається ви трошки звузили тему, бо ці гади-чиновники жирують в своїх санаторіях не тільки з коханками, а і з коханцями, а деякі навіть, з коханцями і коханками одночасно. (Шум у залі) І це правда! Тут треба приймати заходи. Але ще більше, мені здається, вони жирують не тільки в санаторіях, а й в мисливських господарствах, яким ці гади дали 100 мільйонів з державного бюджету в липні 2011 року, якраз перед тим, як жирувати там з коханцями. 100 мільйонів на приватні мисливські господарства, оці гроші теж треба було б віддати, чи не здається вам. А на наступний рік 500 хочуть!
13:13:51
ЧОРНОВОЛЕНКО О.В.
Шановний пане Ляшко, мені здається ви трошки звузили тему, бо ці гади-чиновники жирують в своїх санаторіях не тільки з коханками, а і з коханцями, а деякі навіть, з коханцями і коханками одночасно. (Шум у залі) І це правда! Тут треба приймати заходи. Але ще більше, мені здається, вони жирують не тільки в санаторіях, а й в мисливських господарствах, яким ці гади дали 100 мільйонів з державного бюджету в липні 2011 року, якраз перед тим, як жирувати там з коханцями. 100 мільйонів на приватні мисливські господарства, оці гроші теж треба було б віддати, чи не здається вам. А на наступний рік 500 хочуть!


Немає коментарів:
Дописати коментар