У Вінницькому апеляційному адміністративному суді відбувся круглий стіл «Проблемні питання застосування законодавства, пов’язаного із соціальними виплатами пільговим категоріям громадян в Україні». Не зважаючи на відстать та втому, чорнобильці Харківщини з частиною своїх вінницьких товаришів, вирішили проконтролювати цей захід. Повний звіт дивіться на сторінках сайту пізніше.
Автор фото Максим Червяк


Немає коментарів:
Дописати коментар