-->

12.10.11

До Києва прибули міліцейські машини спецпризначення проти демонстрантів. Фото

6 жовтня 2011 року о 13.50 на бульварі Лесі Українки були помічені 2 машини спецпризначення, що прямували в гараж Верховної Ради, повідомляє «Спротив».


Першою їде сірий броньовик на базі військової модифікації автомобіля КрАЗ, за ним синій броньовик на базі автомобіля КамАЗ.


Цю важку техніку співробітники міліції планують застосувати 11 жовтня для розгону масових протестних акцій БЮТу під час винесення вироку Юлії Тимошенко біля Печерського районного суду.

2 коментарі:

Анонім сказав...

Внушительных размеров отвал!. А так впечатляющие машины. А вообще зачем нам(депутатам) машины скорой помощи ,школьные автобусы, мы лучше себя любеньких защищать будем

Анонім сказав...

Боятся"народные избранники".До чего же цинизм и наглость у этих ублюдков развит,наворовали пока народ горбатился,у этого же народа,а теперь машинками защищаться от народа будут.Мусорне оставили льготы и зарплаты поподнимали это наверное от того чтобы нас инвалидов защищать...Янеку, как вору сильно верующему,сколько бы он не замаливал грехи,БОГ воздаст по заслугам,если не ему так детям и внукам его....Жаль только ,что мы можем этого праздника не увидеть.

Дописати коментар