Самі ж потерпілі заявляють, що у такий спосіб з ними хочуть розправитися за анонсований на завтра форум. Афганці збирали у Київ активістів громадських організацій, щоб домовитися про початок безстрокової акції проти реформ уряду.
Натепер афганці заблокували податківців у приміщенні і не випускають із свого офісу.


Немає коментарів:
Дописати коментар