-->

30.01.12

30.01.2012 г. Пикетировании областного совета в Харькове (4-день) добавлено видео

7 коментарів:

LOL сказав...

Выдержки Вам и здоровья!

БОРИС ЧЕРКАССЫ сказав...

МЫ С ВАМИ ХАРЬКОВЧАНЕ !!! ЧЕРКАССЧИНА ВАС ПОДДЕРЖИВАЕТ. МЫ СТОЯЛИ С 11-01 -2012 ГОДА ДО 27 -01 . ПОТОМ ИЗ ЗА МОРОЗОВ ПРИОСТАНОВИЛИ АКЦИЮ ДО 10 ЯНВАРЯ. ОБЛ ГОС АДМИНИСТРАЦИЯ ДАЖЕ НЕ СОИЗВОЛИЛА ВЫЙТИ К НАМ --ВСЕ ОДНИ ОТПИСКИ. МЫ ВСЕ РАВНО ПРОРВЕМСЯ. ПОЗОР (( СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЮ )) ЗА ИХ ПРЕДАТЕЛЬСТВО........

БОРИС ЧЕРКАССЫ сказав...

МАНІФЕСТ
першочергових вимог громадських організацій чорнобильців до Президента України, Уряду та Верховної Ради України

1. Прийняти до кінця року законопроект про скасування до 2013 року усіх видів пільг і доплат (матеріальних допомог, пільг і виплат на проїзд, лікування, оздоровлення тощо) для народних депутатів, Президента, членів Уряду, губернаторів і мерів, а також про запровадження для них оплати праці виключно у межах посадового окладу.

2. У Державному бюджеті на 2012 рік та на наступні роки скоротити бюджетні видатки на утримання керівних органів державної влади – Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України – та на фінансово-бюджетне забезпечення діяльності народних депутатів і службовців вищих ешелонів влади.Вилучені кошти направити на медичне обслуговування онкологічно хворих дітей, що відбразити в бюджеті окремою строкою.

3. Заборонити вносити законом про Державний бюджет зміни до розмірів і порядку виплат соціальних допомог, встановлених спеціальними законами.

4. До кінця лютого 2012 року виконати пункт Програми соціальних реформ Президента України щодо запровадження державного аудиту усіх видів соціальних виплат і допомог (в тому числі чорнобильських,афганських та непрацюючих колишніх членів КМУ,АП,ВРУ та депутатів) з метою посилення державного контролю за використанням бюджетних коштів у соціальній сфері, налагодження безперебійного державного соціального забезпечення тих громадян, які його дійсно потребують. До відповідальних службовців, винуватих у зриві виконання цього важливого пункту Програми соціальних реформ глави держави, застосувати відповідні дисциплінарні заходи. Організувати роботу регіональних комісій з проведення державного аудиту соціальних допомог із широким залученням на паритетних засадах об’єднань чорнобильців і афганців.

5. Забезпечити з 1 листопада 2011 року в повних обсягах виплати державних допомог щодо соціального забезпечення чорнобильців та афганців згідно чинного законодавства.

6. До 15 січня 2012 року в кожній області підписати з громадськими об’єднаннями чорнобильців і афганців Меморандум про реструктуризацію існуючої бюджетної заборгованості за усіма соціальними виплатами (чорнобильськими і афганськими) та План-графік її гарантованого бюджетного погашення.

7. Встановити розміри і порядок виплати державних соціальних допомог вразливим категоріям громадян виключно на рівні закону та не допускати самовільного визначення урядом розмірів таких соціальних допомог залежно від наявності коштів у державному бюджеті.

8.У разі невиконання даних вимог чорнобильці України у квітні місяці 2012 року проведуть всеукраінську акцію протесту ((Дзвони Чорнобиля)) у всіх містах, та у Київі 26-04-2012 року

старый сказав...

Харковчане,придерживаемся МАНИФЕСТА,главным образом 8 пункт,поскольку предыдущие от нас не зависили,не наши полномочия.НО 8 пункт это наше,уже заявленное ранее, ПРАВО!!!Давайте ВСЕ вместе,в один день.Достаточно этих мелких вспышек у КМУ.Нужен мощный ВЗРЫВ,что бы у тех уродов ноги задрожали.Не стоит отвергать любых политиков,пусть помогают,а на выборах сами будем знать кто из них кто.Провокаторов сразу будет видно,уже нас научили.И совсем не нужно обещать этой сраной власти что у нас мирная акция.Всеровно нагонят "слуг"народа немерено.Нужно брать с собой метлы с хорошими ручками,оружием не считается,а для зачистки муссора,очень даже пригодится. Волынь РАЗОМ!!!

Юрий сказав...

у лубнах на полтавщині чорнобильцям скоротили не тільки соціальні пенсії але і трудові. от сволота.

ZURBAGAN сказав...

А у нас в Северодонецке тишь, гладь и божья благодать...Наверно кончился запал у наших лидеров. А нас приучили сидеть и ждать.

Олег сказав...

Да ! Именно 8-й пункт как раз и выполним, потому, что он зависит от НАС ! Но ! Осуществить его будет крайне тяжело, многие крепко уселись на теплых кухнях с кружкой чая, причем даже те, кому урезали пенсию, что для меня вообще ШОК! Поднять их НЕВОЗМОЖНО! Крепко сели. Наверное бояться.
Или может и вправду с документами "нелады", кто знает.

Дописати коментар