-->

26.01.12


4 коментарі:

БОРИС ЧЕРКАССЫ сказав...

Маніфест
першочергових вимог громадських організацій чорнобильців
до Президента України, Уряду та Верховної Ради України

1. Прийняти до кінця року законопроект про скасування до 2015 року усіх видів пільг і доплат (матеріальних допомог, пільг і виплат на проїзд, лікування, оздоровлення тощо) для народних депутатів, Президента, членів Уряду, губернаторів і мерів, а також про запровадження для них оплати праці виключно у межах посадового окладу.

2. У Державному бюджеті на 2012 рік та на наступні роки радикально скоротити бюджетні видатки на утримання керівних органів державної влади – Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України – та на фінансово-бюджетне забезпечення діяльності народних депутатів і службовців вищих ешелонів влади.

3. Заборонити вносити законом про Державний бюджет зміни до розмірів і порядку виплат соціальних допомог, встановлених спеціальними законами.

4. До кінця 2011 року терміново виконати пункт Програми соціальних реформ Президента України щодо запровадження державного аудиту усіх видів соціальних виплат і допомог (в тому числі чорнобильських і афганських) з метою посилення державного контролю за використанням бюджетних коштів у соціальній сфері, налагодження безперебійного державного соціального забезпечення тих громадян, які його дійсно потребують. До відповідальних службовців, винуватих у зриві виконання цього важливого пункту Програми соціальних реформ глави держави, застосувати відповідні дисциплінарні заходи. Організувати роботу регіональних комісій з проведення державного аудиту соціальних допомог із широким залученням на паритетних засадах об’єднань чорнобильців і афганців.

5. Забезпечити з 1 листопада 2011 року в повних обсягах виплати державних допомог щодо соціального забезпечення чорнобильців та афганців згідно чинного законодавства.

6. До 1 грудня 2011 року в кожній області підписати з громадськими об’єднаннями чорнобильців і афганців Меморандум про реструктуризацію існуючої бюджетної заборгованості за усіма соціальними виплатами (чорнобильськими і афганськими) та План-графік її гарантованого бюджетного погашення.

7. Встановити розміри і порядок виплати державних соціальних допомог вразливим категоріям громадян виключно на рівні закону та не допускати самовільного визначення урядом розмірів таких соціальних допомог залежно від наявності коштів у державному бюджеті.

8. У разі невиконання вимог владою щодо приведення законодавства у правове поле, чорнобильці проведуть всеукраїнську акцію протесту «Дзвони Чорнобиля» у всіх містах України та у м. Києві 25-26 квітня 2012 року.

Петя сказав...

Я не понял ВИННИКА. ЧТО он єтим письмом хочет НАМ сказать?????????

Альбина сказав...

Эти иуды и богу и черту угодить заодно хотят . На бумаге за эти годы столько "обещалкиных" насмотрелись...

LOL сказав...

Хотят успокоить эвакуированных и переселенцев, которых как кинули ниже плинтуса. А чем думали когда ПКМУ делали? Жопой наверно.

Дописати коментар