-->

06.03.12

Верховна Рада визначилися із омбудсменом

Профільний комітет ВР підтримав кандидатуру Захарова на посаду омбудсмена. Повноваження чинного уповноваженого ВР з прав людини Ніни Карпачової закінчуються 7 лютого.

Комітет Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин підтримав кандидатуру Євгена Захарова на посаду уповноваженого ВР з прав людини. Про це повідомила чинний омбудсмен Ніна Карпачова, передає ZN.UA.

За її словами сьогодні відбулося засідання комітету ВР з прав людини і було підтримано кандидатуру Захарова. Вона зазначила, що кандидатуру урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Валерії Лутковської, яка теж претендує на цю посаду, профільний парламентський комітет не підтримав, оскільки, на думку більшості членів комітету, вона не має досвіду правозахисної діяльності.

Разом з тим, Карпачова відзначила, що так чи інакше рішення про обрання кандидатури на посаду уповноваженого прийматимуть депутати Верховної ради на своєму засіданні. «Давайте почекаємо», — сказала вона.

RegioNews

3 коментарі:

Николай!ВОВЧ! сказав...

Захаров-единственно правильное решение для должности омбудсмена.

Intern сказав...

А пан Чечетов теж так вважає?

Владимир сказав...

Махнет дирежер, и нет прав человека, как нет
совести у ПРаФФесарских вылупков.

Дописати коментар