-->

14.04.12

Чорнобильці Верховинщини спілкувались з районною владою

Голова Верховинської районної державної адміністрації Василь Гондурак зустрівся вчора з учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, - повідомляє прес-служба Верховинської РДА.

Під час зустрічі, участь в якій взяли також заступник голови райдержадміністрації Юрій Потяк та голова громадської організації «Верховинська спілка «Чорнобиль» Ігор Юр’єв, було підписано меморандум про взаємодію і співробітництво між Верховинською районною державною адміністрацією та громадською організацією «Верховинська спілка «Чорнобиль». Метою меморандуму стало забезпечення гідного рівня життя громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, створення належних умов для їх життєдіяльності, посилення їх соціального захисту.

Крім того, учасники зібрання обговорили питання виплати пенсій, заробітної плати, соціальних виплат, надання пільг, гарантій, компенсацій постраждалим в наслідок Чорнобильської катастрофи; розглянули проблемні питання медико-санітарного забезпечення та лікування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та окреслили заходи з відзначення Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля 26 квітня.

1 коментар:

Веня сказав...

Общались долго. а где результат? Зачем собирались?

Дописати коментар