-->

21.04.12

ПРИХВОСНІ РЕЖИМУ ВНУТРІШНЬОЇ ОКУПАЦІЇ “ДБАЮТЬ” ПРО НАРОД

Сьoгoдні, 18 квітня, у місті Бурштині Івaнo-Фрaнківськoї oблaсті, в приміщенні міської лікарні зібрали чорнобильців для розмови з позаштатним радником Вишиванюка у питаннях захисту прав чорнобильців Нестором МАРТИНЦЕМ. (Вишиванюк – холуй режиму внутрішньої окупації, голова Івано-Франківської ОДА, який вислужувався під час репресій минулого року).

Зустріч була дуже короткою, адже всі присутні в залі, а їх було біля 40 чоловік, вже були поінформовані своїми колегами з інших районів Франківщини про мету приїзду прихвосня адміністрації. А мета дуже проста – виконати вказівку господаря і запобігти виїзду чорнобильців до Києва на акцію протесту 26 квітня.

Після його слів, що “хрестовий похід” на Київ треба відмінити, бо всі питання вирішуються на місцях, зал засвистав та заганьбив “радника”, який швиденько накивав п’ятами від людей. Чорнобильці розповідали, що він з них ще зібрав по 10 грн. нібито на дорогу (чи на ресторан?), але про це так і не встигли розпитати, бо він побіг “дбати” про права ліквідаторів…

Ганьба прислужникам і холуям внутрішнього окупанта!

Слава Українській Національній Революції!

2 коментарі:

Луганск сказав...

Ивано-Франковск,до встречи в Киеве!!!
Схiд i Захiд - разом!!!

Марія Мих. та Марія андр. сказав...

Не паплюжте Нестора Мартинця,він відстоює права чорнобильців і не все так насправді було на зборах у м. Бурштині, як роздуто,напевно якась невелика похибка Н. Мартинця комусь вигідна. Та всі ми чорнобильці і знаєм де Київ знахадиться, тримаймося разом ,бо разом ми сила ,до зустрічі.

Дописати коментар