-->

20.05.12

ПР розраховує отримати на виборах 30%

Партія регіонів парламентські вибори виграє, набравши за партійними списками близько 30%. Про це в ефірі телеканалу "Інтер" сказав віце-прем'єр Сергій Тігіпко.

"У мене немає таких оптимістичних уявлень як у пана Чечетова. Нам дуже складно буде виходити на такі цифри. Я скажу, що ми займемо перше місце і я думаю, що реально ми отримаємо за партійними списками десь в районі 30%. Це що розумію я", - прокоментував він припущення свого однопартійця про те, що ПР на виборах отримає близько 300 місць в парламенті.

У той же час він запевнив, що влада зараз не вигідно буде фальсифікувати вибори: "Провести сьогодні фальсифікацію - більшої проблеми створити собі просто неможливо. З однієї простої причини - будуть попередні опитування. І сьогодні вже рейтинги показують. Сьогодні будуть дуже багато стежити за цим".

Коментуючи слова про те, що соціологічні дослідження не завжди показують реальну ситуацію, Тігіпко запевнив, що знає рейтинги, тому що вони самі стежать за ними: "Я чітко можу сказати, що сьогодні це близько 18-19% і знаю, що вже через місяць вони виростуть. Бо є соціальні ініціативи, про які ми говоримо, які дуже багатьом не подобаються. Я розумію, чому вони не подобаються опозиції: тому що ми наших людей заговорили і вони будуть реагувати на конкретні справи і ми зробимо ці конкретні справи і однозначно ці рейтинги зростуть".

Віце-прем'єр також погодився, що на сьогоднішній день одна з найбільших проблем в Україні - це корупція: "Проблема втручання в бізнес, особливо з боку силових структур - це колосальна проблема".

"Мені здається, що всі можуть про це говорити, а партія влади зобов'язана діяти", - зазначив він.

Тігіпко додав: "Якщо ми не змінимо ситуацію, то я розумію, що для малого і середнього бізнесу голосувати за партію, яка не змогла подолати ось ці проблеми корупції, буде дуже складно".


4 коментарі:

Олег сказав...

Питушиная партия,чтоб вы не набрали и 2 % !
Ваши избератели !
Донецк!

Kuznja56 сказав...

Не розраховує, а раХУЄ...

Владимир Петренко сказав...

Голоса будет подсчитывать Мыкола Пидрахуй.

Viktor1234 сказав...

цыплят по осени считают.ни одна реформа не доведена до логического конца.взять проверки чернобыльцев.попугали и заглохли.на хрен это было начинать.молдаван он и в африке молдаван.

Дописати коментар