-->

08.06.12

«Афганці» попереджають, що готові до «партизанських» акцій

Ветерани Афганістану планують нові акції протесту. Про це заявив активіст руху "Ніхто, крім нас" Володимир Рубан коментуючи ухвалення у Верховній Раді закону "Про гарантії виконання рішень судів", який скасовував державні гарантії пільг для деяких груп населення, і проти якого "афганці" протестували під парламентом.

"На сьогоднішній день зрозуміло, що протести будуть, але ми повинні розібратися з цим законом. Уважно вивчити аналітичні записки по ньому, подивитися чи дійсно враховані поправки до нього, про які говорив Азаров і пан Тігіпко, адже від цього залежить доля 16 мільйонів наших громадян. А далі будемо консультуватися і приймати рішення з нашими побратимами "чорнобильцями", дітьми війни щодо спільних подальших дій. Ми не будемо проводити такі акції, як проводила вчора опозиція, а такі, через які нас почують ", - розповів він.

Крім того, ветерани Афганістану поки не хочуть розповідати, коли і які саме акції планують.

"На сьогоднішній день ми змушені не планувати заздалегідь і розповідати громадськості які це будуть акції, і що ми будемо виходити строєм по 4, або по 8 чоловік. Депутати вміють захищатися - з 11 вечора вони в три ряди поставили загороджувальні щити, відповідно, вони вчора переграли опозицію по всіх пунктах. З нами так не вийде. Тому, які це будуть акції ніхто не попереджає заздалегідь", - зазначив активіст.

На думку Рубана, прийнявши цей закон, Верховна Рада просто мститься активістам за штурм Верховної Ради.

"Це був дуже очікуваний законопроект. На сьогодні він просто легалізує положення, створене Кабінетом Міністрів і Конституційним судом, коли всіма витратами пенсійного фонду має керувати Кабінет Міністрів. Цей законопроект як такий і не потрібний був, але щось не все сходиться, напевно набагато простіше мати такий закон. Є така думка, що це помста афганцям за штурм 20 вересня - Верховна Рада все таки вирішила помститися. Ну помстилися - хід за нами ", - обіцяє" афганець ".

"Верховна Рада вже давно перетворилася на клуб за інтересами, і де закони не приймаються, а проштовхуються потрібні рішення. Вчора точно так само вчинили - вибрали момент для них найбільш вдалий і проштовхнули. Так само вони можуть проштовхувати будь-які папірці, що стосуються доленосних питань для Україні і питання національної безпеки", - додав Рубан.

Як повідомлялось, 5 червня Верховна Рада розглянула одіозний законопроект про гарантії виконання рішень судів, який передбачав скасування пільг для "чорнобильців", "афганців" та ще кількох категорій громадян. Перед голосуванням депутати вилучили з документа розділ щодо повноважень Кабміну встановлювати порядок і обсяг компенсацій пільговикам. До цього спікер Володимир Литвин заявив, що у парламенті немає необхідної кількості голосів для прийняття цього скандального законопроекту. Він нагадав, що "всі у Верховній Раді проти прикінцевих положень в яких йдеться про зупинку нарахування пільг".

Нагадаємо, 20 вересня минулого року учасники акції протесту, серед яких були і ветерани-«афганці», штурмували Верховну Раду, протестуючи проти ухвалення законопроекту № 9127, який, зокрема, надає право Кабміну самому визначати розмір пільг, залежно від наявності грошей у бюджеті. А вже 20 квітня розпочалися перші акції протесту громадських організацій під керівництвомВГО «Ніхто крім нас».

15 лютого члени ВГО «Ніхто крім нас» повернулися спиною до Януковича, коли він покладав квіти до пам`ятника воїнам-інтернаціоналістам у Києві з нагоди чергової річниці виведення радянських військ з Афганістану.

1 коментар:

Светлана сказав...

МОЛОДЦЫ!!!  Сохранить в тайне план НАСТУПЛЕНИЯ - уже половина Победы! ! !

Дописати коментар