-->

13.06.12

Київські чиновники наживаються на чорнобильцях

За втручання прокуратури Святошинського району столиці поновлено конституційні права на позачергове безоплатне отримання санаторно-курортних путівок інвалідами, постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи. Про це «Київ. Коментарі» повідомила прес-служба прокуратури Києва.

Перевіркою встановлено, що працівниками Управління праці та соціального захисту населення Святошинського району письмові виклики для отримання путівки інвалідам-чорнобильцям не направлявся та їх письмова відмова від санаторно-курортного лікування не отримувалася. Спілкування з черговиками щодо отримання путівок здійснювалося по телефону, а в деяких випадках в журналі обліку заяв на санітарно-курортне лікування формально вчинялася відмітка про те, що інвалід відмовився від путівки або просто не взяв телефонну слухавку.

«Прокуратурою Святошинського району до Головного управління праці та соціального захисту населення КМДА внесено подання та на цей час вже два інваліди-чорнобильці, які начебто по телефону відмовилися від отримання путівок, їх таки отримали та проходять санаторно-курортне лікування у санаторії «Жовтень» у Конча-Заспі», - сказав заступник прокурора міста Києва Максим Могильницький.

За словами заступника прокурора міста Києва після перевірки начальник відділу захисту населення від наслідків ЧАЕС Святошинського району вже звільнився із займаної посади, а інспектора цього відділу притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Фото: PHL.

Немає коментарів:

Дописати коментар