-->

15.07.12

Як вбивали дитину чорнобильця. Відео

Дружина начальника управління МНС Коростеня наздогнала хлопчика, підняла його над головою і вдарила об землю. Потім ще раз, потім ще... Начальник тим часом катував інваліда — чорнобильця, батька дитини

Події, що сталися посеред білого дня 9 червня 2012 року у місті Коростень, Наталя, дружина ліквідатора аварії на ЧАЕС Володимира Кіселевича, буде пам’ятати все своє життя. Біля 13-ї години, перебуваючи на балконі квартири, розташованої на 4 поверсі, вона виглядала свого чоловіка, який саме припарковував на подвір'ї легковий автомобіль.Аж раптом з – за рогу будинку, злякано озираючись і тримаючи в руках велосипед, вибіг їх 9-річний син Вова. Затуляючи пошкоджене око, тремтячим від хвилювання голосом хлопчик намагався пояснити, що за ним женуться двоє людей, але договорити не встиг. Першою у двір вскочила якась жінка і кинулась до дитини. Володимир Кіселевич, батько хлопця, інвалід 1 групи і ліквідатор – чорнобилець, намагаючись захистити сина, затуляв його собою.

— Жіночка, давайте познайомимось і все з’ясуємо!, – пропонував Кіселевич

— Я сюди не знайомитись прийшла, я прийшла його вбивати!, — не приховуючи своїх намірів, панянка з перекошеним від люті обличчям, прориваючись до хлопця, вдарила Володимира по шиї

— Жіночка, що ж ви робите?, — крикнула з балкону Наталя

А з — за рогу вже підбіг здоровенний мурмило зростом під два метри, який без зайвих слів повалив інваліда на землю, загорнувши йому піджака на голову.

Панянка, отримавши вільний доступ до заціпенілого від жаху хлопчика, вхопила його за руку і ногу, піднесла над своєю головою і щосили вдарила ним об землю. Дитина втратила свідомість, але це не завадило дітовбивці повторити звірство – вона знову підняла тіло хлопця і знову кинула непритомного на землю. Потім ще раз…

Дитина не мала б ніяких шансів вижити, якби не втрутились випадкові перехожі, котрі відтягнули двометрового бугая від інваліда – чорнобильця, а так звану жінку від непритомного хлопчика.

В цю мить, втрачаючи свідомість від побаченого, впевнена, що її дитину вбили, до місця розправи підходила мама Вови. Нападники вже швидко крокували геть.

- Жінко, за що ви вбили мого сина?, — запитала Наталя в панянки, яка нічого не відповіла і навіть не озирнулася.

Зате чоловік дітовбивці охоче відгукнувся:

— Закрий рота, суко! Зараз приїдуть менти і вас всіх заберуть в «ментовку»!

На щастя, хлопчик Вова дивом залишився живим, але наслідки катування будуть ще довго впливати на стан його здоров’я. Гематоми, струс мозку, часткова втрата зору, найсильніший психологічний шок. Одне око взагалі було зрушене з місця, що призвело до косоокості — лікарі пізніше добряче попотіли.

З якого ж звіринцю або з якої «зони» втекли ці кати і за що вони так зненавиділи маленького хлопчика, що ледве не позбавили його життя? З’ясувалось, що дивне подружжя з «зони» не втікало. Двометровий бугай – то начальник територіального відділення МНС України у місті Коростень підполковник Сергій Рудзик, а катівна панночка – його дружина. «Зоною» це подружжя вважає дитячий майданчик біля елітного будинку неподалік, де мають гарну квартиру. Дітей «нижчої раси» з навколишніх будинків, які заходять до «зони», щоб погратись у пісочку, катівне подружжя криє нецензурною лайкою та кидається в них каменюками.

Потім дітки розпитують своїх батьків і вчаться розуміти почуті вислови: «сволота, ублюдки, рижі морди, в землю закопаю, жопу порву» тощо.

Якось, ще за місяць до вчинення замаху на вбивство дитини, велике цабе з МНС навідалось до квартири інваліда – чорнобильця і зловісно попередило:

— Якщо я ще хоч раз побачу твого рижого ублюдка там (на дитячому майданчику-авт.), то я його приб’ю і там же закопаю!

Слід зауважити, що своїх рідних дітей зіркове ем-ен-ес-не подружжя виховує в якості чудових наглядачів «зони».

9 липня Вова з товаришем зайшли до «зони» погратися. Вова гойдався, висячи на турніку, а донька Рудзиків штрикала в нього загостреною палицею, намагаючись влучити хлопцю в око. І таки влучила. Вова надламав гострий кінчик палиці і повернув зброю «наглядачці». Та заплакала, а її брат, немов вправний вартовий, рішуче виштовхував чужих дітей з рідної «зони».

— Ах ти рижа морда, скотино! Я тебе в землю закопаю!, — вже верещала панянка, дружина підполковника МНС

Діти кинулись навтьоки, а переслідувачі вже дихали їм у потилиці. Що було далі, ви знаєте...

Ввечері того ж дня Сергій Рудзик навідався до квартири батька недобитого хлопчика і вмовляв того «вирішити питання» без розголосу. Обіцяв гроші, житло, автомобіль... А прибіг тому, що справа набула чималого розголосу – Володимир Кіселевич через інтернет повідомив про ганебний випадок черговим МНС, МВС, ГПУ тощо.

Коли відкупитися не вдалося, Рудзик оперативно залучив до справи впливових друзів. Міліція з прокуратурою замість розслідування зайнялись відвертим фальшуванням матеріалів справи і хоча з 9 червня минуло вже більше місяця, ніякої офіційної постанови нема (цей факт доведено, дивіться відеозапис – авт.). Друзі з правоохоронних органів порадили Рудзику понаписувати заяви про те, що його з дружиною нібито побив інвалід, а бігали вони по чужих подвір’ях виключно з метою пропаганди фізкультури. Дружині своїй Рудзик організував 5 – денний показовий стаціонар у лікарні (кожного дня службове авто МНС возило її звідти додому і назад).

Місцевим ЗМІ затикнули рота. Навіть з сайтів інтернет – мережі всі парадні фотознімки підполковника МНС дивним чином зникли. Після чого буйне подружжя подалось у вирій на відпочинок.

Щоб проконсультуватись щодо моральної складової ганебного вчинку керівного підполковника Рудзика, Володимир Кіселевич навідався до його шефа, начальника територіального управління МНС України в Житомирській області Нікітчука Ігора Валерійовича. Той заявив, що ніякої моралі у цій справі взагалі нема. З ним охоче погоджувався оперативно завітавший до кабінету шустрий опер «Вован» з Управління СБУ у Житомирській області. Цей тандем обіцяв всіляко сприяти об’єктивному розгляду справи.

І нерозлучні друзі посприяли – ЗМІ мовчать, кримінальної справи нема...

Знаючи багато чого про плідну працю і методи роботи таких творчих колективів (варто згадати хоча б загадкову смерть начальника обласного управління МНС Герговського), я про всяк випадок зателефонував «Вовану»:

 
Питання є?

ВІктор Котенко

СВОБОДА - ПРАВОЗАХИСНИЙ ЦЕНТР
 

11 коментарів:

Припять мы помним сказав...

 Страна бандитского беспредела. Дальше будет еще хуже, если каждый  из нас будет видеть, только свои личные проблемы . Вчера мы не смогли  защитить свои права, сегодня наши дети в жерновах бандитов. Что будет завтра ?

Vlad сказав...

Такую быдлоту надо валить без разора

Валерий сказав...

Этих тварей, необходимо наказывать по всей строгости Закона.

МАРК сказав...

Ужас!!!!  Я, подполковник МВД. 26 лет отслужил в пожарной охране МВД. Я инвалид-войны 2 гр Участник ЛПА на ЧАЭС 1 категории  май 1986 года. Я обращаюсь к УКРАИНЦАМ. Мужики, что мы позволяем. Люди мы или " скунцы ". Как,  мы  позволяем такие издевательства, унижение и насмешки над собой таким мразям, как это подполковник в часности и как эта вся бандитская власть. Что делается в МЧС? На боевом посту боевые автомобили 1970 годов выпуска, Зото нач. состав МЧС все ездят на иномарках стоимостью в не ниже 15-20 тыс. долоров. Скоро пожары будет нечем тушить, а в МЧС полковников и гениралов, больше чем лейтенантов. Куда мы катимся?  ПРОСЫПАЙТЕСЬ, ВИЛЫ В РУКИ. 

Inna Nesmeyanova сказав...

Отстреливать этих тварей надо без суда и следствия.

Vlad сказав...

Да да три раза на день и насмерть и в течении трех лет

petr сказав...

Зеки рулят если не переизберем,тогда только вилы,иначе так жить нельзя.

Dngd сказав...

Просмотрел благодарен автору за труд, этот раз Свободовцы стали на правильную путь наконец вскрыли гнойный нарыв нашей старой системы и что очень плохо, что такой подход МВС Украины продолжается дальше и перспективы, как правого государства с такими работниками очень плохие. Нужна глобальная перестройка МВС сейчас уже нет СССР и старый подход к работе не годится хороший пример Грузия новые люди, новая система и самим работникам в погонах работается приятно без грехов на душе и в деле.
 Я считаю такую сраную элиту нужно топить - наказывать это ПОЗОР гниль только оболочка благополучная и, что обидно сидя в хорошей оправе благополучия во всем ОНИ думают, что так и должно быть, к стати такими делами и упорством страшным тут, как раз и нужна партия Свобода я надеюсь она будет и дальше защищать простых людей за это даю все проценты, что люди их поддержат!

Владимир Ковалёв сказав...

Налицо наши доблестные силовые структуры незалежной України

Евгений Христиченко сказав...

А чё, ребята боимся?, прячемся за анонимами и шщмуыащзпимйца, все уже отслежены и в реестре, только зайца, зажатого в норе даже волк боится, регистрируйтесь и давайте коментарии под собственными именами, пускай БЫДЛО БОИТЬСЯ, или мы некозлы?

Евгений Христиченко сказав...

КАКОГО?

Дописати коментар