-->

19.07.12

Прокуратура порушила справу за фактом побиття дитини-інваліда у Коростені

За фактом побиття дитини-інваліда у Коростені Житомирської області порушено кримінальну справу, повідомляє прокуратура області.

Справу порушено 18 липня за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу (умисне нанесення легких тілесних ушкоджень). Слідство веде Коростенський міський відділ управління Міністерства внутрішніх справ в області.

"Жінка побила 9-річного хлопчика, який жив у сусідньому будинку. Він нібито посварився з її дітьми. Вона навмисне завдала йому легкі тілесні ушкодження", - зазначили в прокуратурі.

Також в повідомленні наголосили, що постраждала дитина є інвалідом і постраждалою внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Раніше сьогодні повідомлялося, що 18 липня наказом міністра надзвичайних ситуацій Віктора Балоги було усунено від виконання обов'язків на час службового розслідування начальника служби цивільної оборони в Коростені та Коростенському районі управління МНС в Житомирській області підполковника Сергія Рудзика.

Причиною розслідування стали публікації в ЗМІ матеріалів про його бійку із сусідом Володимиром Кисилевичем.

ЗМІ повідомляли, що Олена Рудзик, дружина начальника місцевого відділення МНС, побила 9-річного сина інваліда-чорнобильця Володимира Кисилевича за те, що хлопчик грався на елітному дитячому майданчику біля будинку Рудзиків.

За словами батька дитини, підполковник МНС Сергій Рудзик також брав участь в конфлікті, побивши самого Кисилевича.

За матерiалами Українські новини

Немає коментарів:

Дописати коментар