-->

22.08.12

У Чорткові чорнобильці атакували Хоптяна

 
Коли до Чоркова на зустріч з освітянами 21 серпня приїхав Валентин Хоптян, розгорілівся чималий конфлікт. Чорнобильці вимагали у Валентина Хоптяна офіційної зустрічі з ними. А він звинувачував їх у тому, що вони зі своїми проблемами, будучи в Тернополі, ходили до Олексія Кайди. Усе, чого хотіли чорнобильці – аби їм повернули гроші, виділені державою, за три місяці. Гроші держава виділила, але вони пропали у кишенях Хоптяна, стверджують чортківчани.

Перед зустріччю з освітянами чорнобильцям таки вдалося поспілкуватися з губернатором – фактично “в дверях” вони просили його вислухати їх. Але компромісу не вийшло, тому уже більша група чорнобильців дочекалася завершення виступу Хоптяна перед освітянами Чортківщини, та продовжили спілкування. Валентин Хоптян звинувачував чортківчан в тому, що вони, приїхавши до Тернополя зі своїми проблемами пішли до Олексія Кайди. Але чорнобильці парували Хоптяну, мовляв, він же знав, що вони є у приміщенні, знав, що вони хочуть зустрічі з ним, і не спустився зі свого кабінету до них, злякався і взагалі утік. Двічі вони записувалися на прийом до губернатора, але коли приїжджали, то його на місці не було. Також чортківчани через газети, телебачення, телеграми, просили пана Валентина аудієнції. Та все марно.

на це Валентин Хоптян не мав що відповісти і розпочав спіч про те, який він хороший господар та що зробив у Підволочиську також виразився на рахунок П.Діденка, сказавши, що той сидів на Соловках. На що активісти-чорнобильці відповіли, що вони знають за що сиділа та людина. Зачіпив Хоптян і мера Чорткова. мовляв, тут поганий мер.

З людьми говорити Хоптян не хотів. Казав, щоб до нього приїхала ініціативна група, а натовпу йому не потрібно. Хіба, якщо б було тисячу чоловік бажаючих з ним спілкуватися, то він би приїхав. Нічого не пообіцяв і поїхав, сказавши, що гроші на чорнобильців дає держава, а не він.

Новини Тернополя “Погляд”
 

Немає коментарів:

Дописати коментар