-->

28.02.14

У Турчинова відмовляються показати декларації регіоналів

В апараті Верховної Ради відмовилися надати декларацію про доходи політиків Партії регіонів.

Про це журналіст "Української правди" Сергій Лещенко написав у своєму блозі.

За його словами, запит на отримання такої інформації він подав 23 лютого - наступного дня після обрання Турчинова спікером парламенту.


"Я просив надати декларації за 2011-2012 роки десяти найодіозніших регіоналів, на кшталт Іванющенка, Пшонки-молодшого, Януковича-молодшого, Клюєва-молодшого, а також члена "Батьківщини" Дубового", - зазначив журналіст.

26 лютого 2014 року Лещенко отримав відмову, підписану заступником керівника управляння апаратом Верховної Ради, з аргументацією - "надати відповідні декларації немає законних підстав".

"Оприлюднення декларацій про доходи депутатів – це найперша вимога до прозорості політиків. Усі роки правління Януковича нам не надавали ці декларації, прикриваючись якимись міфічними нормами про "захист персональних даних". Все це ігнорувалося за часів Януковича і тепер проігноровано Турчиновим", - підкреслив журналіст.

"Якщо після цього розголосу я вдруге отримаю відмову, можна вважати, що в частині прозорості нова влада нічим не відрізняється від старої", - додав він.

Українська правда

3 коментарі:

Анонім сказав...

Надо чтобы назвали всех тех,кто купил судей и получал пенсии,увеличенные в 2,5-3 раза и компенсацию до миллиона,наверно среди их много областных руководителей чернобыльских.И тогда может быть будет ясно-кто тут тормоз.

Анонім сказав...

Очень правильное предложение,и немедленно.

Валентина сказав...

Они никогда на это не пойдут,там у всех рыло не просто в пушку,а в щетине...Всех гнать кто отказывается дать декларацию !!!

Дописати коментар