-->

24.02.14

ВР розправилась з суддями КС, які поширили повноваження Януковичу

Верховна Рада звільнила суддів КС, які своїм рішенням повернули конституцію, яка розширила повноваження президента Віктора Януковича.

За таке рішення проголосували 307 депутатів.

Їх пропонується звільнити за порушення присяги та за вчинення антиконституційних дій достроково припинити повноваження суддів КС, звільнити їх з посад.

Так, пропонується звільнити суддів, призначених за квотою Верховної Ради: Анатолія Головіна, Михайла Колоса, Марію Маркуш, В'ячеслава Овчаренка, В'ячеслава Пасенюка.

Крім того запропоновано звільнити суддів, які були призначені за квотою президента Юрія Бауліна та Сергія Вдовіченка.

Крім того ВР рекомендує з'їзду суддів протягом 3 днів скликати позачергове засідання і звільнити суддів КС, призначених за його квотою.

Є лише два судді, яких пропонується залишити на посадах є судді Віктор Шишкін і Стецюк, які не підтримали рішення КС скасувати конституцію 2004 року.

Рішенням ВР також доручається ГПУ порушити кримінальне провадження по факту винесення незаконного антиконституційного рішення від 30 вересня 2010 року. Таким чином це стосується судді Стрижака, який вже не є суддею КС, але підтримав скасування конституції 2004 року.

Українська правда

3 коментарі:

Анонім сказав...

Сейчас смотрел заседание ВР,не знаю,правильно я понял или нет,но там говорили не только про полномочия президента,там говорили и про то,чтобы отменить решения КС,которым он разрешал кабмину платить сколько они захотят,а не на основании закона,в том числе и чернобыльцам.Кто знает?А судьям как я понял-тюрьма?

Анонім сказав...

Хотелось-бы, чтобы твари все сидели.

АННА сказав...

Действительно, нардеп Деревьянко - обосновывая постановление о увольнении некоторых судей КС, в числе других нарушений назвал незаконным решение по чернобыльцам от 26.12.11г.
Кто же их посадит ??? В лучшем случае лишат звания,но потом они все равно отсудят.

Дописати коментар