-->

09.03.14

Ракетний крейсер "Москва" узяв курс на Україну, готується висадка морської піхоти

Флагман Чорноморського флоту Росії ракетний крейсер "Москва" взяв курс у бік материкової частини України.

Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Фейсбук. "Ми відстежуємо його переміщення", - написав він.

Як стало відомо, перед цим крейсер "Москва" з іншими кораблями ЧФ РФ блокував вихід в море з озера Донузлав, де на причальної стінці розташовані 7 українських кораблів.

Крім того, з'явилась інформація, що вертолітна пара МІ-8 у 20 км від Херсона висадила 2 розвідувально-десантної групи, по 15 чоловік.

Про це повідомив голова громадської організації "Якість Життя" Олексій Гончаренко у своєму блозі для Української правди.

Як стверджує Гончаренко, їхня мета - підготовка плацдарму до висадки тактичного десанту, у районі Cкадовска. "Мета - Каховська ГРЕС. Встановлюють радіомаяки, щоб орієнтуватися, куди висаджувати десантників вночі", - написав він.

Крім того, активіст зазначив, що готується висадка батальйонних і тактичних груп морської піхоти в Херсонському та Одеському напрямках.

"Одеський напрямок буде контролюватися 17 і 18 мотострілковими бригадами Південного округу РФ. Значна частина особового складу цих бригад - етнічні чеченці і осетини", - пише Гончаренко.

Українська правда

Немає коментарів:

Дописати коментар