-->

19.03.14

Партія "Свобода" кидає виклик Небесній сотні

Сергій Лещенко Журналіст "Української правди"
Останні тижні я десятки разів чув прізвище "Кривецький". Як, а ви не чули про такого?

Це цілий народний депутат від партії "Свобода". Точніше, їх сірий кардинал. Бо він не ходить на ефіри. І не виступає з палкими промовами. Зате він дає гроші. А також ходить на наради та сідає поряд з Тягнибоком, коли нова влада ділить посади.

Ще про Кривецького пишуть, що в нього було прізвисько "Пупс". А один з керівників вже нового уряду в розмові з двома десятками журналістів підтвердив, що така людина дійсно значилася на оперативному обліку як член злочинного угрупування у Львівській області.

Саме через Кривецького зараз проходять всі кадрові призначення по лінії "Свободи". Зокрема, генеральний прокурор Олег Махніцький також має завдячувати йому посадою.

Але тепер для Махніцького настав момент істини. Він служить закону чи політичному угрупуванню під назвою "Свобода"?

Тому що у вівторок депутати від "Свободи" власноруч задокументували скоєння ними кримінального злочину. Ідеться про рукоприкладство депутата від "Свободи" Ігоря Мірошниченка по відношенню до в.о. керівника Національної телекомпанії Олександра Пантелеймовова з вимогою написати заяву про звільнення.

Більше того, зняту на відео атаку виклав у мережу прес-секретар київського осередку партії Олександр Аронець. Щоправда, коли зчинився галас, видалив це відео – очевидно, якби воно не містило нічого дискредитуючого, він би запис не чіпав. Але Аронець запізно отямився – відео встигли "перезалити" на Youtube.


Отже, маємо докази щонайменше "хуліганства", хоча можна вимагати і порушення статті за 171 статтею Кримінального кодексу "Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів".

І тепер, коли не минуло і місяця після втечі

Момент істини для генпрокурора Махніцького, від якого залежить порушення кримінального провадження проти народного депутата – ви служите народу чи політичній партії?

Момент істини для депутатів Верховної Ради, від яких залежить позбавлення Мірошниченка депутатської недоторканості – ви готові до самоочищення чи діє принцип "кругової поруки"?

Момент істини для партії "Свободи", від якої залежить чистка власних рядів – була помилка чи свідоме створення картинки для пропагандистських програм російського телебачення?

Момент істини для всіх нас – "Небесна сотня" загинула за побудову нормальної європейської держави – чи лише для того, щоб на місце одних негідників прийшли інші?


© 2000-2014 "Українська правда"
Постійне посилання: http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/5328a730ad75d/view_print/

Немає коментарів:

Дописати коментар