-->

02.03.14

Олігарх Ахметов заявив, що зробить все можливе для збереження цілісності України

Український олігарх Ринат Ахметов заявив, що зробить все можливе для збереження цілісності країни. Про це йдеться в його заяві, оприлюдненій у неділю, 2 березня.

Донецький мільярдер підкреслює, що майбутнє України поставлено під загрозу, повідомляє "Українська правда".

"Внутрішня політична напруженість може перерости в затяжний конфлікт і зруйнувати цілісність України. Застосування сили і неправомірні дії ззовні неприпустимі". – йдеться у поширеній сьогодні заяві Рината Ахметова.

Ахметов переконаний, що у кризи може бути тільки одне рішення - мирне:

"Закликаю всіх співгромадян до об'єднання заради цілісної і неподільної України. Сьогодні це - найголовніше. Важливо зберігати холодну голову, не піддаватися на провокації і приймати обдумані, зважені рішення", - наголошується в його заяві.

"Наша сила - в згуртованості бізнесу, влади і суспільства", - говорить Ахметов.

"Звертаюся до політиків і української влади - зробити все для забезпечення територіального суверенітету, відновлення демократії і невід'ємних прав і свобод громадян", - також зазначено в заяві.

Він також звернувся до підприємців України і ділових партнерів українського бізнесу із закликом об'єднати зусилля і сприяти мирному врегулюванню, не шкодуючи ніяких матеріальних ресурсів.

"Упевнений, що спільними зусиллями ми відстоїмо наше майбутнє - сильну, єдину і незалежну Україну", - говорить бізнесмен.

http://20minut.ua/
"Никогда не нравились олигархи, но такие действия Ахметова, Коломойского, Татуты достойны уважения, в отличии от действий жалкой кучки комментаторов, предающих свою страну!"

1 коментар:

Деркач Владимир сказав...

Представители бизнеса в Донбассе должны прислушаться к заявлению Р.Ахметова .Это относится и к руководству Донецкого горсовета , которые стараются зашкалить градус в регионе.Поймите ,дорогие наши , страна стала другой .Это реальность , с которой придётся считаться всем.Никто не хочет войны .Страшилки со стороны России - бумеранг для Путина , т,к, нефть и газ добывают не в Москве .У народностей тех регионов могут появиться тоже своё мнение по поводу суверенитета территорий где они проживают.

Дописати коментар