-->

01.04.14

За місяць роботи уряд Яценюка показав низьку ефективність - політологи

Кость Бондаренко вважає, що нові міністри - "всі дилетанти, крім одного"

Експерти похвалили Кабмін тільки за переговори з МВФ. Політологи невисоко оцінюють ефективність нового уряду за перший місяць роботи, проте наголошують на певних успіхах.

Зокрема, політолог Кость Бондаренко вважає, що нові міністри - "всі дилетанти, крім одного"​​.

"Виникає питання: революцію потрібно було влаштовувати для того, щоб віддати Крим, підвищити тарифи і вбити Сашка Білого? Я вважаю, чим швидше цей уряд піде у відставку, тим краще буде для України", - каже Бондаренко.

У той же час політолог Дмитро Джангіров менш категоричний. Він переконаний, що Кабміну Яценюка вдалося досягти певних успіхів.

"Якщо оцінювати з точки зору ефективності виконання вимог МВФ, новому уряду можна поставити тверду 4: їм вдалося отримати позику", - наголосив він.

Разом з тим, Джангіров зазначив, що уряд не контролює економічну ситуацію. "З фінансовою системою також виникають проблеми, однак вона поки досить стійка", - вважає експерт.

Він також назвав нинішній уряд "ліберально-олігархічним", наголосивши на небажанні влади боротися з "податковими хитрощами".

Як відомо, тимчасовий уряд Арсенія Яценюка сформовано 27 лютого 2014 року після затвердження Верховною Радою України 7 скликання кандидатури Яценюка на посаду прем'єр-міністра. Того ж дня Міністерство закордонних справ Росії назвало уряд "націонал-екстремістським".

http://ua.korrespondent.net/

Немає коментарів:

Дописати коментар