-->

20.04.14

Про надання одноразової матеріальної допомоги

УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Про надання одноразової матеріальної допомоги ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС 1-ї та 2-ї категорій – мешканцям м. Львова

З нагоди 28-ї річниці Чорнобильської катастрофи:1. Надати з міського бюджету м. Львова одноразову матеріальну допомогу ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС 1-ї та 2-ї категорій – мешканцям м. Львова, які перебувають на обліку у відділах соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики, у розмірі 250 грн. кожному на загальну суму 416750,00 грн. згідно з додатком.

2. Управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики провести виплату відповідно до пункту 1 за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова на 2014 рік за КТКВК 090412 “Інші видатки на соціальний захист населення“, згідно з вимогами законодавства України.

Відповідальний: начальник управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики.3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.

А. Садовий

Немає коментарів:

Дописати коментар