-->

14.04.14

В РНБО пояснили, чому в країні не вводиться надзвичайний стан

Заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України Вікторія Сюмар пояснила, чому в Україні оголошено не надзвичайний стан, а лише антитерористичну операцію. За її словами, в іншому разі влада була би вимушена припинити виборчу кампанію. Про це Сюмар написала на своїй сторінці в Фейсбуці ввечері 13 квітня.

"Чому антитерористична операція із задіянням Збройних сил, а не надзвичайний стан? Тому що введення надзвичайного стану означатиме зупинення виборчої кампанії на цій території, що створюватиме підстави для сумнівів у їх легітимності. І не даватиме жодних інших переваг, бо комендантську годину треба забезпечувати, тоді як міліція задіяна для інших завдань", - впевнена Віктоія Сюмар.

Також вона пояснила, для чого в антитерористичній операції мають брати участь військові.

"Чому задіюються Збройні сили? Тому що всім очевидно: йдеться про продовження військової агресії Росії, яка взяла на себе роль "активатора, організатора та координатора" сепаратистського процесу з метою дестабілізації. Армія не використовується проти населення, але армія має бути задіяна у випадку наявної зовнішньої агресії та очевидних проявів терору, з чим і маємо справу", - підкреслила заступник секретаря РНБО України.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар