-->

23.05.14

Державтоінспекція України розпочинає видачу нової бланкової продукції

Департамент ДАІ нещодавно інформував учасників дорожнього руху про зміни у виготовленні бланкової продукції, зокрема, свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів та посвідчень водія. Якість продукції та їх захист залишиться на високому рівні, втім коштувати нові бланки будуть значно дешевше.

Днями центри надання послуг ДАІ почали отримання програмно-апаратних комплексів для друку бланкової продукції. Першими нове обладнання отримали підрозділи Державтоінспекції столиці та Київської області.

«Кияни оцінити переваги нової бланкової продукції зможуть уже відсьогодні. Обласні підрозділи Київщини розпочнуть видачу нових посвідчень водія та свідоцтв про реєстрацію авто завтра», - зазначає начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко.


Інші обласні центри надання послуг ДАІ отримають комплекси сьогодні, 21 травня, й до кінця наступного тижня завершать монтаж, установку та тестування апаратури.

Здешевлення продукції на 42% є безумовним доказом роботи державних органів на благо народу. Повернення довіри населення до органів влади розпочинається з реальних кроків.

Прес-служба Департаменту
ДАІ МВС України

Немає коментарів:

Дописати коментар