-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

ПриватБанк збільшує пенсійні виплати на 10% пенсіонерам Сходу України

З понеділка найбільший український банк ПриватБанк вводить доплату для пенсіонерів з двох східних областей України - Донецької та Луганської. Про це інформує прес-служба банку.

Згідно з інформації, з 1 червня більше 420 тис. пенсіонерів Донецької та Луганської областей, які отримують пенсію за картками ПриватБанку, зможуть збільшити розмір своєї пенсії на 10%, розплачуючись карткою в торговій мережі. при цьому, мінімальна та максимальна сума покупок не обмежені. Нараховувати надбавку до пенсії ПриватБанк буде на пенсійні картки до 10 числа наступного після покупки місяці.

"Якщо пенсіонер витрачає свою пенсію, розраховуючись пенсійною карткою в магазинах, ми повернемо на карту 10% суми всіх таких покупок. Це живі гроші, фактично, додаткова пенсія, яку ми будемо зараховувати раз на місяць на пенсійну картку. Для пенсіонерів регіону така акція стане гарною підтримкою від банку в непростий час політичних та економічних змін у країні", - повідомляє прес-служба.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free