-->

14.06.14

Громадян застерігають: під виглядом соціальних працівників можуть орудувати шахраї

Департамент соціальної політики КМДА просить киян, особливо «пільговиків», бути вкрай обачними та уважними, щоб не стати жертвами шахраїв, які представляючись співробітниками департаменту або соціальними працівниками, намагаються незаконно заволодіти коштами громадян.

Так, за словами директора Департаменту Сергія Бичкова, нещодавно надійшло кілька дзвінків від киян, вони повідомили, що до них зателефонувала громадянка, яка представилась співробітницею Департаменту соціальної політики та пропонувала відшкодування витрат на лікарські препарати. При цьому зазначена особа просила направляти кошти на її розрахунковий рахунок. Важко сказати, скільки соціально незахищених киян стали жертвами такої афери, однак добре відомо, що «під прицілом» шахраїв опиняються вразливі категорії громадян: інваліди, ветерани війни, чорнобильці.

Керівництво профільного департаменту невідкладно звернулося до правоохоронців з проханням вжити необхідних заходів для виявлення та покарання зловмисників.

Департамент соціальної політики КМДА переконливо просить громадян бути пильними, перевіряти сумнівну інформацію у фахівців департаменту або районних управлінь праці та соціального захисту.

Телефон приймальні Департаменту соціальної політики: 408-39-74.

Немає коментарів:

Дописати коментар