-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

22.07.2014

Лікарні покарають за примусові благодійні внески

Прокуратура встановила, що пацієнти Здолбунівської центральної районної лікарні сплачували благодійні внески на рахунок закладу у фіксованих розмірах, а отже, ці внески насправді не були добровільними. Так, за ультразвукове обстеження та біохімічний аналіз крові усі платили 30 та 15 гривень відповідно.

Млинівський міжрайонний прокурор з'ясував, що так звані благодійні внески незаконно вимагали у людей під виглядом плати за надання медичної допомоги працівники Демидівської райлікарні.

За фактами порушення посадовими особами цих лікарень прав громадян на безплатну медичну допомогу прокуратура розпочала досудове розслідування, яке проводитиме міліція. Усього за результатами проведених перевірок у галузі охорони здоров'я прокурори розпочали чотири кримінальних провадження.

У випадку вимагання посадовими особами закладів охорони здоров'я у людей сплати внеску під виглядом "благодійного" потрібно повідомляти у правоохоронні органи та в прокуратуру.

Прес-служба прокуратури Рівненської області.

Комментариев нет:

Отправить комментарий