-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

09.07.2014

В Пенсійному фонді відмовляються говорити про пенсії Януковича й Азарова

Пенсійний фонд відмовився повідомити, чи отримують пенсії і в якому розмірі колишній президент Віктор Янукович та екс-прем'єр Микола Азаров. Таку відповідь надіслали на запит "Газети по-українськи".

"Оскільки, відомості про перебування (не перебування) особи на обліку в органах Пенсійного фонду України, про розмір її пенсії — є конфіденційною інформацією, Пенсійний фонд України не має правових підстав для надання Вам цієї інформації стосовно конкретних осіб без їх згоди на це", - пояснила у листі заступник директора департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду Ірина Ковпашко.

Нагадаємо, що у листопаді 2010 року народний депутат Олег Ляшко повідомляв, що тодішній голова уряду Микола Азаров "отримує в місяць під 100 тисяч гривень зарплати і майже 40 тисяч пенсії". Також повідомив, що пенсію тоді оформив і Віктор Янукович, якому у липні 2010-го виповнилося 60 років. В якому розмірі — не уточнив. За кордоном колишні посадовці із кінця лютого.
Автор: Gazeta.uaGazeta.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий