-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

Профільний комітет пропонує допомогти «чорнобильцям» грошима

Комітет Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки рекомендує передбачити в проекті державного бюджету на 2015 р. 183,7 млн грн субвенцій для населення в зоні спостереження навколо атомних електростанцій. Про це повідомляє РБК Україна.

«Відкоригувати додаток № 3 до законопроекту за бюджетною програмою КПВ 2761350 (розпорядник — Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України), передбачивши субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, у розмірі не менше 183,7 млн гривень», — йдеться в повідомленні.

Крім того, комітет обговорив орієнтовний план на 2015 р. з відпуску електроенергії, що виробляється на українських АЕС. План становить понад 80 млрд кВт.ч і, при діючому тарифі 28,26 коп., сума компенсації повинна становити не менше 188 млн грн.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

I am free