-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

29.01.2015

Афганця та чорнобильця хочуть нагородити відзнакою «За заслуги перед містом»

На сайті Житомирської міськради опублікували проекти рішень винонавчого комітету "Про нагородження Ментова П.В. відзнакою «За заслуги перед містом» ІІ ступеня" та "Про нагородження Хілі В.Г. відзнакою «За заслуги перед містом» ІІ ступеня".

Згідно даних рішень планують нагородити відзнакою «За заслуги перед містом» ІІ ступеня за проявлену мужність та героїзм під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, активну участь у громадській діяльності та з нагоди 75-річчя від дня народження Хілю Володимира Григоровича голову Житомирської міської організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України». 

Такою з ж відзнакою хочуть нагородити за мужність та відвагу при виконанні інтернаціонального обов’язку в республіці Афганістан обов’язку та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Ментова Павла Валентиновича голову Житомирської обласної спілки ветеранів афганської війни, полковника запасу.

Комментариев нет:

Отправить комментарий