-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

29.01.2015

Волинські пільговики повертають путівки до санаторіїв

Через складну ситуацію в країні волинські чорнобильці відмовлялись проходити санаторно-курортне лікування в оздоровчих закладах Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Черкаської областей.

Про це під час брифінгу у департаменті соціального захисту населення Волинської облдержадміністраціїсьогодні, 28 січня, повідомила заввідділом управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення ОДА Людмила Нікітюк.

З її слів, важливим напрямком у соціальному захисті чорнобильців є оздоровлення. Так, протягом 2014 року з 10650 постраждалих від наслідків аварії громадян, які звернулись до органів соціальності захисту населення для одержання путівки, оздоровились 3622 особи, а це становить 34% від потреби. З них 2275 дітей у складі груп, 297 дітей у супроводі одного з батьків та 1050 дорослих. Окрім цього, 106 осіб, віднесених до 3-ї категорії скористались пільговими путівками, при цьому доплативши 30% від вартості путівки на загальну суму 136957,50 гривень, оздоровилися у 12 санаторіях Волинської, Закарпатської, Запорізької, Львівської, Одеської та Тернопільської областей.

Слід зауважити, що через складну ситуацію в країні мешканці області відмовлялись проходити санаторно-курортне лікування в оздоровчих закладах Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Черкаської, областей. У зв’язку з цим довелось повернути 254 путівки.

Разом з тим, попитом користувались місцеві оздоровчі заклади, а також санаторії Одеської, Рівненської, Хмельницької областей, до яких додатково направили 222 особи.

Комментариев нет:

Отправить комментарий