-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

02.02.2015

Прокурор Донецької області отримав статус учасника бойових дій

Такий же статус отримали ще 26 прокурорів області.

ТСН.uaМіжвідомча комісія двічі голосувала за те, щоб надати прокурорам статус учасника бойових дій.15 січня Міжвідомча комісія з надання статусу учасника бойових дій в зоні АТО надала статус учасника бойових дій прокурору Донецької області Миколі Франтовському та його першому заступнику Олександру Лівочці.

Крім нього такий же статус отримали ще 25 прокурорів Донецької обласної прокуратури, повідомив ТСН.ua Андрій Мамалига, голова Київської спілки учасників бойових дій в АТО та один з членів Міжвідомчої комісії.

"Одразу хочу засмутити наших воїнів, що героїчно боронять суверенітет та територіальну цілісність України на Донбасі – всі документи "вилизані" та в наявності: витяг з наказу Антитерористичного центру при СБУ про залучення вказаних осіб до антитерористичної операції також є", - повідомив Мамалига.

Натомість сумніви виникли в багатьох членів комісії, адже голосували двічі, бо перший раз рішення не було прийняте через брак голосів: "за" лише 9 членів комісії, 2 "проти" та 9 членів комісії "утрималося".

"Думаю, що слідом підуть прокурори Луганської області, судді Донецької та Луганської областей, працівники міліції, СБУ, МНС, КРСДМСДПСДПС… тощо , якщо їх не зупинити", - сказав член Міжвідомчої комісії.

Ось список "героїв":

Франтовський М.М. – прокурор Донецької області;

Прокурори Донецької обласної прокуратури:

Лівочка О.В.
Мичко М.І.
Кіор О.В.
Майстренко С.О.
Руденко І.О.
Теліус В.В.
Савків А.М.
Оголь В.М.
Чекрижев А.В.
Зеленеко С.О.
Рад А.П.
Баранов А.М.
Надежденко С.В.
Шпорта Є.В.
Лазаренко Т.А.
Колесніков А.О.
Симонян Р.С.
Дуравкіна Н.М.
Щербак Д.М.
Шилов В.С.
Новацький В.Б.
Ігнатоля Д.В.
Тупікало Д.Ю.
Кравцов О.П.

Нагадаємо, екс-заступнику міністра Ісаєнку загрожує піврічне ув'язнення за підробку статуса учасника АТО.

Комментариев нет:

Отправить комментарий