-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

03.02.2015

Президент забув? Нагадую: слово треба тримати!

Коаліційна Угода. Перший розділ. Перший пункт публічних зобов'язань:

1.1. Розробка та прийняття нових редакцій Стратегії національної безпеки та Воєнної доктрини з урахуванням змін у воєнно-політичній обстановці довкола України. Серед іншого, передбачити у Воєнній доктрині термін "вірогідний противник" та чітко окреслити критерії визнання певної держави (груп держав) вірогідним противником... (ІV квартал 2014)

Термін минув. Понад місяць тому. Не виконано!

Згідно Закону, хто затверджує Стратегію національної безпеки і Воєнну доктрину України? Президент. Нагадую. І разом з Вами чекаю президентських указів: про затвердження Стратегії національної безпеки і Воєнної доктрини України у новій редакції.

З чітким визначенням актуальних загроз і механізмів їх попередження та локалізації.

З обіцяною фіксацією курсу на вступ України до НАТО і розвитку армії й усього сектору безпеки за стандартами НАТО.

З обіцяною розбудовою системи територіальної оборони з опорою на досвід Швейцарії, Швеції, Ізраїлю.

З обіцяним створенням і пріоритетним розвитком Сил спеціальних операцій.

З обіцяним утворенням у складі Уряду профільного Агентства з питань розвитку оборонно-промислового комплексу та пріоритетним розвитком вітчизняної оборонки для забезпечення військ сучасною технікою і озброєнням, в кооперації з технологічно-розвинутими країнами Заходу і вже нарешті - без такої кооперації з Росією-агресором.

З відповідями на багато інших питань, які маємо вирішувати сьогодні та на перспективу, аби більше не чути від влади оте постійне скиглення: країна до оборони не готова, ворог надто сильний, ми надто слабкі, немає кому воювати, немає чим оборонятися...

Пане Президенте, було обіцяно - тож підпишіть ці вкрай важливі документи і забезпечте їх виконання владою негайно! Людей обманювати не можна. Слово треба тримати.

Анатолій Гриценко
Голова Політичної партії "Громадянська позиція", депутат Верховної Ради України VII скликання 

Комментариев нет:

Отправить комментарий