-->
☢ ☢   Любите Родину - Мать вашу!        Якщо ви не боретеся за свої права, у вас їх заберуть!        Заявка на кредит онлайн        Наш Телеграм канал        Бесплатные кредитные карты        Реклама в анонімних оголошеннях    ☢ ☢

13.02.2015

Порошенко: Виплати в зоні АТО поновляться після місцевих виборів

Виплати на окупованих територіях Донбасу відновляться після стабілізації ситуації.

Соціальні виплати в окремих районах Донбасу поновляться після місцевих виборів і відновлення суверенітету України на цих територіях. Про це заявив президент УкраїниПетро Порошенко за підсумками переговорів у Мінську у четвер, 12 лютого.

"Соціальні виплати мають бути відновлені, але після стабілізації політичної ситуації,проведення виборів і відновлення державного суверенітету України на окупованих територіях", - пояснив Порошенко.

Як повідомляв Корреспондент.net, Берлін і Париж нададуть технічну підтримку з відновлення банківської системи в зачеплених військовим конфліктом районахУкраїни.

Нагадаємо, в самопроголошеній "Донецькій народній республіці" заявили про запуск "незалежної банківської системи, завдяки якій підприємці на території ДНР можутьздійснювати безготівкові розрахунки".

Комментариев нет:

Отправить комментарий